Teraryum Atölyesi

Teraryum Atölyesi

Bitki bakımı, özellikle de teraryum gibi farklı yöntemler; bazı teknik bilgiler gerektirir. Bunları anlamak, bitkiye ve yaşamına dair bakış açısı kazandırır ve daha sonra bu teknikleri kendi zevkimize göre çeşitlendirebileceğimiz donanımı almamızı sağlar. Mantığı bir kez öğrenince, onu farklılaştırmak, yeniden tasarlayabilmek mümkündür. Sutopya’daki ürünler bu mantıkla oluşturulabilecek milyonlarca kombinasyondan sadece bazıları… İşte biz bu çeşitliliği çok seviyoruz. Bu nedenle, edindiğimiz tüm bilgiyi sizlerle paylaşmak istiyoruz ve sizi teraryum atölyesine davet ediyoruz.

Sadece siz veya sizinle birlikte bir arkadaşınız, ailenizden biri veya sevgiliniz ile birlikte; şehir yaşamının stresinden uzaklaşmak, toprak ve bitkiler ile vakit geçirmek, “tasarlama”nın ruhsal doygunluğunu tatmak, tasarladığınız ürünü alıp evinize/işyerinize götürmenin ve ona bakmaya devam etmenin keyfini yaşamak için, randevu alarak dükkanımızda gerçekleştirdiğimiz özel kurslara katılabilirsiniz.

Dükkanımızda 1 veya 2 kişilik teraryum kursları, hafta içi günlerde verilmektedir.

Tüm malzemeler (cam fanus, taşlar, bitkiler, yosun, gübre, eldiven, vb gerekli olan her şey) Sutopya tarafından karşılanmaktadır.

Kurs sonunda tasarladığınız teraryum sizin olur, onu alıp keyifle yaşatabilir veya bir sevdiğinize hediye edebilirsiniz.

Ek Bilgiler

Teraryum atölyelerimizde yaklaşık 30cm yüksekliğinde el yapımı camlar kullanıyoruz.

 

İletişim

Adres : Caferağa Mah. Yusuf Kamil Paşa Sok. No:3 Dükkan:3D Moda
Kadıköy / İSTANBUL (Barış Manço’nun evinin yanı)
Tel : +90 216 337 1111
Koordinat: 40.9818878,29.0250864 (Navigasyonun arama bölümüne girin)
Web: www.sutopya.com
Mail : info@sutopya.com